Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én 2014/2015-ben felvételizek...

Én 2014/2015-ben felvételizek és a Városmajori gimnáziumot néztem ki (azon belül a 0. spanyol szakot). Mit gondoltok róla? Esetleg van valaki aki a vmg-be szeretne jönni? Ha igen írjatok! Tapasztalatokat várok akik oda járnak.

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 17:15
 1/5 anonim válasza:
Én is ezt néztem ki:)
2014. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök,hogy válaszoltál.Te izgulsz a felvételi miatt? Én eléggé,főleg a matek miatt.Én azt hallottam,hogy a NYEK-es osztályokba elég nagy a túljelentkezés,szóvallehet,hogy a 0.németet is bejelölöm.Én 14 éves lány vagyok,és te?
2014. szept. 8. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem oda szeretnék menni, de spanyolra (Károlyi kéttanos) és szerintem jól jársz vele, de ha nagyon ide akarsz menni(mert ezt szűrtem le:D) akkor tök jó ötlet ha bejelölöd a 0. németet is. Naggyon szurkolok! Fogsz menni nyílt napra és/vagy előkészítőre? :D
2014. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia igen,szeretnék menni nyíltnapra,de máshova fogok járni szombatonként felvételi előkészítőre.Szerinted a 4.8-as átlaggal bejuthatok?Neked milyen a tanulmányi eredményed?
2014. szept. 11. 17:34
 5/5 anonim válasza:
Szia! :) Végül bejutottál spanyolra? Én igen,osztálytársak leszünk? :D
2015. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!