Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan Debreceni gimiket amibe érdemes mennem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval...idén 8. os vagyok és felmerült a továbbtanulás....a lényeg:A felső osztályok alatt az átlagom 4,5 4,6 4,7....és nekem olyan gimik kellenének ahova érdemes mennem....szeretek mindent......Human(inkább irodalom)Reál,Természettudomány....ezért úgy érzem elég nagy az kör azoknak az iskoláknak hova jelentkezhetnék.....eddig osztály f. ezeket ajánlotta:Fazekas,Mechwart(infóból az iskola legjobba vagyok),Csokonai. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Adyt ajánlanám. Van drámatagozatos osztályuk.
2014. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az Ady mennyire jó suli? Szóval hanyas tanulók járnak oda és az iskolának mi az elvárása?
2014. szept. 1. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pedig a TÁG-ot ajánlanám, még pedig a matek-infó tagozatot. Én is ide járok..és szeretem.:) A Mechwart is jó, úgy hallottam. Az Adyról pedig elég rossz dolgokat hallottam. Nagyobb az iskola "hírneve",mint a tanítás színvonala. Sok sikert a továbbiakhoz!
2014. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!