Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a gimnáziumi...

Mit gondoltok a gimnáziumi listámról?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek és már kinéztem párat : Szent László(ott van átlagos része vagy csak szakok?) Madách,Szerb,Kölcsey,Teleki

Igazából média/film/fotózás/szerkeztések,videózások érdekelnének szóval aki tudna olyan gimit amiben van ilyen és színvonalas is az írjon!!! Ajánlotok még gimiket,vagy ezekről vélemény?:)



2014. szept. 1. 19:30
 1/10 anonim válasza:
Én is idén felvételizek, bár nem média szakot tervezek, de láttam az újpesti Bródy Imre gimiben egy média szakot...nézd meg.:) bár véleményt sajnos nem tudok mondani róla. Ám én is néztem a Madáchot igaz a haladó angol tagozatot és nekem tetszik:D
2014. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Madách-ot sokan dicsértek,jó gimi:)
2014. szept. 1. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a Madáchot nyelvi előkészítőn és eddig szuper! Tényleg nagyon tetszik, nem bántam meg, hogy ide jöttem!
2014. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Madách a legjobb! Nagyon kedves tanárok vannak akik ráadásul jól is tanítanak! Színvonalas iskola rengeteg programmal. A gt pedig király!! :D
2014. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia! Én telekis vagyok, és nagyon szeretem. Magyar-média-kommunikáció tagozatra járok, ami heti 6 magyart jelent, és 1 médiát. Nem tudom, hogy milyen tanuló vagy, de a Bródyt felejtsd el. :) A Teleki minden szempontból nagyon jó iskola, fantasztikus diákokkal, és tanárokkal. Szeretni fogod, ha idejössz. Már a gólyatábor miatt is megéri! :D
2014. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia Szerbes vagyok!

A sulink nagyon szuper, király tanárok, osztálytársak, közösség. Én kiváltságnak érzem azt, hogy itt tanulhatok.

Egyszerűen imádom, leírhatatlan.

Média/fotózás szak nincs külön nálunk, ám a Szerbes fényképezős diákok művei mindig kint vannak. :D

Az iskolát "tehetségorientáltnak" érzem, ugyanis, ha valamiben jó vagy és konzultálsz a tanárral felkarolnak és elég rendesen segítenek Neked!

Remélem segítettem. :)

2014. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is Szerbes vagyok, es ugyszint imadok idejarni! Minden nagyon szuper, orulok, hogy ezt a sulit valasztottam. :)
2014. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a média érdekel, akkor egyértelműen a Szent László a nyerő, az ottani tömegkommunikáció szak az egyik legelismertebb, legszínvonalasabb.
2014. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! :) Szent Lászlós vagyok. Tömegkommunikációs szakra járok és mai napig úgy érzem,hogy nem választhattam volna jobban:) Ha azok érdekelnek,amiket leírtál,mindenképp ide gyere! Nem egy dologra fektetnek hangsúlyt,hanem minden évben másra,így mindenben kipróbálhatod magad. Külön süketszoba,sok videóvágó és műterem van csak nekünk kialakítva egy olyan helyen,ahová SENKI MÁS nem mehet,csak azok,akik erre a szakra járnak:) Rendszeresen járunk forgatni és olyan helyekre is elmegyünk,ahová egyébként eszünkbe sem jutott volna. Olyanok vagyunk,mint egy kisebb család,az idősebbek segítenek mindenben a kisebbeknek és mindenki ismer mindenkit..:D Rendkívül jó felszerelésekkel rendelkezünk,amik biztosítják azt,hogy a médiabeli dolgokat ne csak elméletben,hanem gyakorlatban is a lehető legjobban el tudjuk sajátítani. Sokkal inkább a gyakorlatra fektetik a hangsúlyt,mint az elméletre,ami abból is látszik,hogy rendszeresen járunk forgatni,anyagokat készítünk a ZuglóTV-nek és az ATV-nek,ami nagyon izgalmas és kalandos tud lenni :) Ha ilyenekkel akarsz foglalkozni,mindenképp ezt az iskolát ajánlom! :) Csak jót hallottam/tapasztaltam:)

Sok sikert az előtted álló próbatételekhez!:) Ha bármi kérdésed van,nyugodtan felteheted itt vagy privátban is:)

2014. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerb Antalt ismerem, csak jókat tudok róla mondani! Nagyon jó tanárok, normális diákok, sikk tanulni, de mégsem versenyistálló... jó választás, ha ezt választod.
2014. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!