Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondjatok könnyü és lepusztult...

Mondjatok könnyü és lepusztult szakiskolákat budapesten?

Figyelt kérdés
újpesti 15 éves srác vagyok pincérnek tanulok de nem tetszik a szakma csak rámerölteték a szüleim a sulit át tudok még gyorsan iratkozzni? nem vagyok nagyon sportos gyerek 171 xm és 54 kg vagyok hova lenne érdemes átiratkozzni?
2014. szept. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
lepusztult?lol
2014. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen lepusztult gettos ahol tanitas nincs es a dolgozatoknal lehet puskazni
2014. szept. 14. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Célozd meg az alapítványi iskolákat, nyilván ne a Thomas Mannt, hanem a kisebb, kisegítőszerűeket. Puskázni ott sem biztos, hogy lehet, ez tanárfüggő mindenhol.


Néhány gyengébbként számon tartott iskola:


Zöld Kakas Líceum - [link]


GéS - [link]


Than Károly - [link]


Belvárosi Tanoda - [link]



A Belvárosi és a Zöld Kakas leginkább deviáns gyerekekkel foglalkozik, más a tanmenet, sokkal diákcentrikusabb.


Azt azért még egyszer kiemelném, hogy mindegyik helyen tanulni kell, ezt nem fogod megúszni, de a tanárok itt fel vannak készülve a "rosszabb esetekre".


Egy próbát megér.

2014. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érettségi viszont mindenhol ugyanaz :P
2014. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom imadlak
2014. szept. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!