Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel a Neptunban?

Tárgyfelvétel a Neptunban?

Figyelt kérdés
Sziasztok légyszíves segítsetek,hogy mely tárgyakat is kéne felvennem.Gazdasági agrármérnök szakon vagyok.. és a Neptunban a Tárgyak.. Tárgyfelvétel menüpontban kivan rakva 44 tantárgy ami mellé oda van írva, hogy kötelező viszont az ajánlott félév nincs odaírva. Ezek közül az összeset felkell vennem vagy válogatni kéne?
2014. szept. 1. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is ki van választva a félév és a csak meghirdetett tárgyak?

Nincs valami tájékoztató?

Nézd meg a tárgyak leírását, hogy abban mi van.

2014. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy mintatanterved (pl. elküldtél levélben vagy letölthető az egyetem honlapjáról), abból az első félében kötelező tárgyakat vedd fel..
2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapnod kellett egy kis füzetet, aminek a hátuljában benne van minden félév kötelező tárgyainak a listája. A suli honlapján kell lenni tantervnek és ott ez a lista megtalálható. Mikor én az agrárra jártam csináltak nekünk órarendet, és csak ez alapján kellett amúgy felvenni a tárgyakat.

Végső esetben nézd meg, kik vették fel az adott tárgyat, a nevek alapján tudhatod hogy csop. társaid vagy nem. Vagy vársz holnapig és kérsz segítséget a TO-n.

2014. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!