Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én nem tudtam, hogy a...

Csak én nem tudtam, hogy a Közszolgálatira kell erkölcsi bizonyítvány?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyenruhás szakokon? Mégis mire számítottál? Ott benne leszel a Honvédségben/Rendőrségben/Katasztrófavédelemben, annak meg feltétele a büntetlen előélet.


A civil szakokon ha jól tudom nem kell.

2014. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel egy szak, első dolgod, hogy megnézed a felvételi tájékoztatót. Ott pontosan le van írva, hogy mi kell, és mi nem. Ez is közte van, ha olyan szakot nézel.
2014. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Civil szakra jelentkeztem. kaptam az értesítőt hogy ballagjak holnap beiratkozni 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal. Felvételi tájékoztatóban nem volt benne. Na mindegy... shit happens
2014. szept. 2. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
És pár nappal később nem fogadják el? Elvileg nem sok idő, amíg elkészül, ha gyorsan igényelsz egyet.
2014. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!