Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan iskola, ahol vasúti dolgokat lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Szóval gondolom valamilyen közlekedési sulin belül lehet, nem? Hol van ilyen lehetőség? És nem felnőtt képzésre gondolok, mert azt tudom, hogy a MÁV-nak van külön oktatási központja, de az felnőttképzéses.

Esetleg van itt olyan, aki olyan suliba jár, ahol vasúttal kapcsolatban van oktatás?



2014. szept. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyről tudok, az az iskola pedig Dombóváron van.

Itt az iskola weboldala:

[link]

2014. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Magicradio válasza:
Én a Budaoest IV. Kerület Elem utcában tudok sulit. A máv gépészeté elvileg. Odaszoktunk járni biliárdozni. Az a vasúti fő javítóűzem.
2014. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a Bethlen Gábor szakközépiskola (közlekedési részén) :D jogsit is lerakhatod kocsira olcsóbban mint máshol jó iskola ajánlani tudom :D :)
2014. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szegeden a Gábor Dénes Szakközép.Valamikor Bebrits Lajos volt a neve.A Mars téren van a csillag mellett.
2015. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!