Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet igényelni az...

Hogy lehet igényelni az alaptámogatást/ösztöndíjat (Károli)?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves, és szeretnék igényelni alaptámogatást. Sajnos nem sokat találtam róla.

Csak ennyi volt a Károli Gáspár Református Egyetem felvételis lapján:


"Alaptámogatás


Az első alkalommal államilag támogatott teljes idejű felsőfokú szakképzésben, alapképzésben, mesterképzésben egységes, osztatlan képzésben hallgatói jogviszonyt létesítő hallgató az első bejelentkezése alkalmával - kérelemre - a hallgatói normatíva 50%-ának megfelelő összegű alaptámogatásra jogosult a jogosultság igazolása alapján. "


A hivatalos kari (ÁJK) oldalon pedig nincs szó róla az ösztöndíjaknál, és a neptunban sincs semmi a kérelmeknél. Ha elindul a regisztrációs időszak, akkor bejelentkezés után látni fogok majd valamilyen kérvényt vagy hogy működik ez? Határidőt sem találtam, nem szeretnék kifutni az időből, mert láttam, hogy pl.: az Eltén szept. 15. a határidő.

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. szept. 3. 21:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!