Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pettko szandtner tibor...

A pettko szandtner tibor lovas kozepsuli ad erettsegit?

Figyelt kérdés
Oda szeretnek menni majd jovore, neztem a honlapot is, mindent, de nem lattam ilyesmkit kiirva. Kutakodtam mashol is, ott 2012es és 2013as bejegyzesekbem olvastam, hogy ad erettsegit, de mindenhol ugyanazzal a szoveggel irtak ezt le, szoval tulajdonkeppen nem tudom h most mivanxDD
2014. szept. 4. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képzéseink rovatot: ez egy okj-s szakképző iskola, az okj-s iskolák nem adnak érettségit, csak szakmát.
2014. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi:) ettol fuggetlenul odamegyek. Azt nem tudod, h kell e kozponti felvetelit irnom?:/
2014. szept. 4. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, egy szakiskola boldog-boldogtalant felvesz. Itt nem számít, ki hogy tanulja a tudományos tárgyakat, ez nem középiskola, hanem szakiskola. Ne téveszd össze a szakközéppel!
2014. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem:) meg annyi, h jovore is lehet jelentkezni? Mert csak olyan 2013as bejegyzeseket lattam
2014. szept. 4. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
8 általánossal 3 éves lovász épzésre tudsz jelentkezni. Vannak ott idei bejegyzések is. A jövő évi képzéseket gondolom, késő ősszel fogják meghirdetni.
2014. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én arra gondoltam, hogy lovásznak megyek, ha az megvan akkor belovaglónak /a belovovaglóhoz a lovász szak kell/, majd érettséginután lovastúra vezetônek, nem tudom megoldható-e😀
2014. szept. 4. 21:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Es milyen szinten kell tudni lovagolni?:/
2014. szept. 5. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell lóversenyzőnek lenni, hiszen 14 éves gyerekek mennek oda. Azért, hogy ott megtanulják a szakmát, nem zért, mert már tudják.
2014. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi:) az utolso kerdes /remwlhetolegxD/ kb. Mennyi a kolesz ara?:/
2014. szept. 5. 21:38
 10/10 anonim válasza:
3 év + 1 évig ott maradsz akkor lehet érettségizni. A kolesz ingyenes a kaját kell fizetni. nekem ezeket mondták a suliban.
2015. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!