Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJn honnan tudják, hogy van...

OKJn honnan tudják, hogy van már egy szakmám, ha szeretnék tovább tanulni díjmentesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék még szakmát, de van már egy érettségim és egy cukrász szakmám, 21. vagyok és afelett illetve ha már van 1 szakmád, fizetős, de nekem nincs rá pénzem. Mikor a cukrász szakra jártam, volt egy osztálytársam akiről kiderült, hogy a szakács szakmája meg van, de nem tudták az iskolába mikor beiratkozott, így nem kellett fizetnie azért, hogy a cukrász szakmáját megszerezhesse. Ezt lekövetik hogy van szakmád, vagy hogy működik? Illetve, találtam egy Szinapszis Szakképző Iskolát, melynek az oldalára az van feltüntetve hogy aki elmúlt 21. estin ingyen tud tanulni, ez igaz van ilyen ? Minden sulinál?

2014. szept. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

21 éves kor után csak az tud ingyen tanulni esti képzésen, aki még nem rendelkezik szakképesítéssel.

Mikor OKJ-ra jártam, beiratkozásnál megkérdezték, hogy az első lesz-e. Hogy utána néznek-e, vagy egyáltalán utána tudnak-e nézni, azt nem tudom.

2014. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most hívtam fel a sulit, és azt mondták, hogy akkor s ingyenes ha van már egy szakmám... fura,, mármint estin heti 2 nap
2014. szept. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!