Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el vizsgára?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy tárgyból vizsgázni és hármast kaptam. Nos, mivel államin vagyok és aggódtam az ösztöndíj miatt, úgy gondoltam próbálok javítani következő alkalommal. Azóta meggondoltam magam, ha ötöst kapnék se érném el az alsó határt, ergó felesleges erőlködnöm. Leiratkozni viszont már nem tudok. A jobb jegyet fogja adni?
2010. jan. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, az utolsó vizsga jegyét. Ha nem mész el, fizetheted a mulasztott vizsga díját (igen, ezt mindenkinek kell) és az sem biztos, hogy a hármasodat megtarthatod...
2010. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hújajaj. Akkor nincs mese... :D
2010. jan. 17. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Bizony, Andresen meghalt, nincs mese :D Nagy kalappal öregem, én kedden megyek :D
2010. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor illik dobni a tanárnak egy mailt, hogy ezért és ezért (találj ki vmit) nem tudsz menni. A nem megjelent vizsga díját valóban ki kell fizetned (3000 Ft körüli összeg), de így ha a tanár jó fej, legalább a 3asodat megadja. Egyébként ha akarja, tényleg le tudja nyomni 1-esre is.
2010. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többi válaszadó milyen fősulira/egyetemre jár, de nálunk ez úgy működik, hogy írok egy emailt a tanárnak, vagy a T.O-ról elkérem a telefonszámát és felhívom, hogy ez vagyok erről a szakról, és nem mennék be újra vizsgázni, de már nem tudom leadni a vizsgát. Mondjuk ez köszönhető annak, hogy kicsi az egyetem, és nagyon barátságos a légkör. Pótdíjat pedig csak a 3. nem sikerült vizsga után kell fizetni. Legalábbis nálunk.
2010. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó nektek, itt 5000 ft a mulasztott vizsga díja...
2010. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is 5000Ft a mulasztott vizsga, és a jegy miatt én nem aggódnék, nem hiszem, h le tudná rontani 1-esre, ha már évközbeni munkára hármast kaptál.
2010. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te hova jársz utolsó? :D
2010. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

SZIE Gödöllő.

és te?

2010. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bp. Heller

Már azt hittem hogy... :) Na de akkor nem csak minket húznak le ennyire =/

2010. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!