Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell a folyószámlámról a...

Hogy kell a folyószámlámról a neptunos gyüjtőszámlára utalni?

Figyelt kérdés
van néhány rugó a folyószámlámon, és neten h kell átutalni azt a pénzt a neptunos gyüjtőszámlára? a gyüjtőszámlán nincs pénz, de a folyószámlán van. még nem volt beiratkozás, lehet hogy ott fogják párosítani a kettőt?

2014. szept. 6. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont mint minden számlára. Beírod a gyűjtőszámla adatait, (közlemény többnyire a neptun kódod) és utalod. Utána átkerül a gyűjtőszámládra a zsé.
2014. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy egyetemenként minimálisan eltérő a dolog menete, de nagyjából úgy néz ki, hogy az egyetem bankszámlájára kell indítani az utalást a közleménybe beírva a megfelelő tartalmat, amely tartalmazza a neptun,kódodat de nem feltétlenül csak azt. Ezután az összeg pár napon belül megjelenik a neptunon és abból be tudod fizetni a kiírt tételeidet.

A gyűjtőszámla pontos használatát elmondják majd a beiratkozáson, de egyébként fent van az egyetem honlapján is. Ha megírod, hogy hova jársz, akkor esetleg megkeressük neked.

2014. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!