Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK karon milyen a...

ELTE BTK karon milyen a lányok és fiúk aránya?

Figyelt kérdés
Jövőre oda tervezek menni, de a gólyatábort kihagyom ha a fiúk sokkal többen vannak. Érthető okokból. :D

2014. szept. 6. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Elég sok a csaj,de nem tudok pontos arányt. Azért szerintem a bölcsészek többsége lány. Aki fiú megy oda,az szinte biztos nem azért,mert érdekli a dolog,inkább a csajok miatt,vagy hogy legyen valami diplomája
2014. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen 60-40 %-ra tippelnék, a lányok javára. :)
2014. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SeinHime ***** válasza:
100%
Szerintem is több lány van, mint fiú.
2014. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meggyőztetek. :D
2014. szept. 6. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 75-25 anglisztikán a lányok javára. :D És nem azért mentem oda, mert sok a csaj, nem is tudtam róla, hogy ennyivel többen lesznek.
2014. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én történelem szakra szeretnék bekerülni, amin belül gondolom, hogy a fiúk többen vannak. De ha jól tudom, akkor a gólyatáborban együtt vagy az egész kar.
2014. szept. 6. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, együtt. Összességében törin is több a lány szerintem. De ott azért jóval kiegyenlítettebb.
2014. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdem a történelem szakot és ahogy elnéztem, nálunk a fiúk lesznek többen.
2014. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Töriszak: sok a csúszás, így nem garantált, hogy az első félév után is mindig az évfolyamtársaiddal leszel együtt.

Illetve a bejárók aránya az érdekes gondolom, mert sokan nem járnak be órákra. Nálunk mindig nőtöbblet volt a kurzusokon.


Én nem mentem gólyatáborba (soha), de ott masszív fiútöbblet van.

2014. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!