Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Budapesten melyik...

Szerintetek Budapesten melyik a legjobb kéttannyelvű gimnázium?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 15:17
 1/4 anonim válasza:
Xantus-ról hallottam, hogy jó :)
2014. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a KfG-t (Karinthy Frigyes Gimnázium) ajánlom, én is oda járok és nagyon jó, igaz hogy kemény, meg sokat kell tanulni, de rengeteg program van, a tanárok jófejek, a közösség is jó. Csak ajánlani tudom!
2014. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a KFG-ig nagyon is jó, de szerintem a Kölcsey francia-magyarja is jó :D
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen nyelvet szeretnél tanulni!

Angolból és németből a Karinthy Frigyes Gimnázium (XVIII. kerület), németből még ott van a Német Nemzetiségi Gimnázium (XX. kerület) is. Franciából a Kölcsey Ferenc Gimnázium (VI. kerület) a nyerő, míg olaszból a Szent László Gimnázium (X. kerület). Az egyetlen spanyol kéttannyelvű a XIX. kerületi Károlyi Mihály Gimnázium, és azt hiszem, oroszból is van egy, a III. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium.

2014. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!