Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Sipkay Barna Kereskedelmi...

A Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskola mennyire jó?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek vendéglátónak, dolgozni..például egy hajón (ami kb egy fél évig megy) felszolgálónak, szakácsnak akkor mennyi pénzt kereshetek annyi idő alatt? (kb!)

#hajó #szakács #iskola #pincér #felszolgáló #Sipkay #Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskola
2014. szept. 14. 21:34
 1/1 anonim válasza:

Sipkays voltam. A suli tele van jó csajjal, de ahogy hallom egyre több a cigány azóta ott is.

Szerintem tegyél le a vendéglátásról.. én nem ajánlom.. én is azon vagyok, hogy kikerüljek belőle. Dolgoztam óceánjáró hajón is. A beled kihajtják éhbérért. heti 7 nap 10-11-12 óra meló szabadnap nélkül potom 960$-ért havonta. na lehet mérlegelni.. :)

vendéglátósnak nem szabad menni,, életem nagy hibája volt.. se ünneped, se karácsony, se szilveszter, se hétvége semmi... ja és itthon megkapsz joesetben 100 ezert magyar forintot ami semmire sem elég. Én is abbahagyom.. inkább újraérettségizek és megyek továbbtanulni.

2014. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!