Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy Msc-hez milyen más...

Pénzügy Msc-hez milyen más diploma illik?

Figyelt kérdés
Szívesen szereznék esetleg egy politológia vagy nemzetközi tanulmányok diplomát, de nem tudom megérné-e. Esetleg jogász?

2014. szept. 18. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
jogász, de persze attól is függ te mit akarsz csinálni későbbiekben, van e kitartásod egy 5 éves egyetem után újabb 5 évet tanulni. De elismerésre méltó ha végigcsinálod.
2014. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Nos nekem személy szerint hobbim a politika illetve a külügyek is nagyon érdekelnek. A jogászság őszintén szólva nem vonz annyira, bevallom. Csak azért merült fel bennem, mert arra mindig azt mondják, hogy mindenhez jó.
2014. szept. 18. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Pénzügy Msc-hez szerintem már nem kell más diploma, legalábbis felesleges, maximum egy másik nyelv, jogász talán akkor érdemes, ha számviteles valaki és adójogász akar lenni stb.
2014. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!