Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem mesélni a...

Tudnátok nekem mesélni a Szent László gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!akik oda járnak írjanak már nekem olyan dolgokat,hogy milyen átlaggal vették fel,vagy épp a szóbelijük milyen volt,vagy bármi egyéb tapasztalatukat.Plusz hogy van-e a közelébe kollégium.Előre is köszönöm.nagyon fontos lenne.

2014. szept. 21. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Szia!:) Tömegkommunikációs szakra járok,nem igazán emlékszem,de kb. 4,5-ös átlaggal vettek fel. A szóbeli egyszerű volt,nem tettek fel olyan kérdést,amit az általános iskolai tanulmányok alapján kellett volna megválaszolni. Szóbelin szinte csak magadról kérdeznek,előnyös,ha mosolyogsz,közvetlen vagy és nem izgulsz (vagy legalább leplezed,hogy izgulsz:D).Sok mindentől függ,hogy mit kérdeznek szóbelin,attól,hogy ez akkor így volt,nem biztos,hogy most is így lesz,de sok változás nem lesz szerintem :) 10/10 pontot kaptam szóbelin:)) Ha jól tudom,van egy kollégium,ami kb. 30 percre van a sulitól és színvonalas. Biztos van több is,de azok állítólag nem olyan jók,mint ez. Remélem,hogy jól döntesz és megtalálod a számodra legjobb sulit! Sok sikert a felvételihez és minden közelgő próbatételhez! :) (Nem kell rágörcsölni,nem olyan nehéz,mint ahogy mondják:D) Bármi kérdésed van,felteheted nyugodtan itt is, privátban is:)
2014. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!