Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappalin tanuló gazdálkodási...

Nappalin tanuló gazdálkodási és menedzsmentes van köztetek? Én távoktatáson tanulok, ott nappalin mennyivel másabb? Szeretnék átmenni.

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nappalis vagyok, de nem tudom megmondani mennyivel másabb, mint távoktatásban, mert úgy nem tanultam.

Amúgy elég könnyű a nappali képzésben, nem mondhatni, hogy beleszakadna az ember. Az első diplomám levelezőn csináltam, sokkal könnyebb, ha rendesen bejárkálsz naponta az órákra a nappali képzésen mint mikor csak hébe-hóba kell bemenni.

Szóval ha van rá lehetősédeg mindenképpen nappalin csináld.

2014. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. És úgy átlagosan meddig tartanak egy napon az órák ? Csak átlagosan.... Mert én vonattal járnék...

És köszi a választ !

2014. szept. 23. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Nekem nagyon össze-vissza van az órarendem, mert vannak órák amik nagy előadóban vannak egyszerre és csak egyszer van egy héten vagyis nem lehet több lehetőség közül választani az órarend összeállításánál, mint mondjuk egy 40 fős gyakorlati óránál, amire van vagy 10 időpont meghirdetve. Ezért van olyan napom mikor reggel 8-ra megyek, fél tízkor végzek, majd 16-19:30ig megint bent vagyok. Van hogy 10-17:30, van hogy 8-13:30, szóval nem tudok átlagot mondani. :( Annyit tudsz, hogy úgy állítod össze az órarendet, hogy ne legyenek benne nagy lyukak, de azt se könnyű (nekem pl. eddig egyszer se jött úgy ki, hogy ne lenne minimum egy tanóányi szünet valahol).

2014. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,nagyon köszi a választ! :)
2014. szept. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!