Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a Bp. -i Karinthyba...

Jár valaki a Bp. -i Karinthyba előkészítőre? (2014/2015. tanév)

Figyelt kérdés

Sajnos lekéstem róla, és azt hallottam, hogy a szóbelin hasonló feladatok lesznek (itt inkább a matekra gondolok).

Aki jár a matek előkészítőre, meg tudná mondani, hogy milyen típusú feladatokat oldanak meg? Nyugodtan lehet részletezni, sőt... :D örülnék neki

üdv, N.



2014. szept. 30. 17:11
 1/5 anonim válasza:
szia,én járok ha érdekel akkor írj privit :)
2014. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy van, hogy minden oran adott temat kivesezunk. Szovegesek, algebra, ilyrdmik. Szoval igy lebontjak. Voltam mar jo par matekversenyen, egesz jo eredmennyel, de par feladat meg igy is megizzaszt szoval sok sikert;) ha sokat tanulsz es jo kozpontit irsz nincs elotted lehetetlen!:) ha van meg kerdesed irj privit nyugodtan
2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányszor van egy héten?

Melyik nap?

2014. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden szerda:)
2014. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én járok :) fhúú, nem könnyű, rendesen megizzasztanak a feladatok
2015. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!