Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Utólag visszagon...

Egyetemisták! Utólag visszagondolva, jól döntöttetek mikor szakot választottatok? Szeretitek?

Figyelt kérdés
és milyen szakra jártok? :D
2014. szept. 30. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én igazgatásszervezőre jártam, nem mondom, hogy rosszul döntöttem, mert nem büfészak volt, de van olyan, amit jobban szeretnék. Bár ha belegondolok, akkor az ig.szerven tanultak alapján jöttem rá arra, hogy mit érdekel igazán.
2014. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mi? :D
2014. szept. 30. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Eddig úgy érzem, hogy jól döntöttem. De még nem végeztem, az utolsó évet csinálom. Orvosira járok.
2014. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mármint arra akartam célozni, hogy majd akkor tudom igazán megmondani, hogy jó döntés volt-e vagy sem, ha már dolgozok:D
2014. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lol. Én is hatodéves vagyok orvosin. Hát ez a hat év maga volt a pokol, de szerintem megéri. Igazából egyetlen szakma sem képes olyan mennyiségű lehetőséget adni, mint az orvosi. Gyakorlatilag aki orvosin végez kap még egy lehetőséget pályaválasztásra, ráadásul a diploma nagyon értékes, szinte mindenhol elfogadják külföldön is.
2014. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt pokol, sőt..:) Őszintén szólva a vizsgaidőszakokon kívül minden percét élveztem:D

És egyelőre ugyanúgy látom, ahogy te. Rengeteg lehetőség:) De azt is látom, hogy a legtöbb doki a munkakezdés után kezdi mondogatni, hogy talán más pályát kellett volna választani:D

De őszintén szólva, nem hiszem, hogy változni fog a véleményem. Semmi más nem érdekel annyira, mint az orvoslás. Nem tudnék mással foglalkozni egy életen keresztül.

2014. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyik legjobb barátnőm most kezdte az orvosit, épp innen jutott eszembe a kérdés. :D olyan izgatottan mesél, arról, hogy milyen csontokról, erekről tanulnak, de nekem pl ehhez az egészhez abszolút 0 affinitásom lenne, és ilyenkor jut eszembe, hogy jó szakot választottam :D (nyilván tudom, hogy az orvos kb a legfontosabb hivatás, még szerencse, hogy sokan ebben ügyesek velem ellentétben :D)
2014. okt. 2. 00:52
 8/12 anonim ***** válasza:

"egyik legjobb barátnőm most kezdte az orvosit,"


Őszinte részvétem. Pár év alatt akkora egót fog növeszteni, hogy a nevedet is elfelejti.

2014. okt. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért nem kell általánosítani.
2014. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok. tízből kettő talán normális marad.
2014. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!