Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte IK újrajelentkezés államira?

Elte IK újrajelentkezés államira?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Olyan kérdésem van,hogy engem tavaly államira vettek fel és idén nyáron ,különböző okok miatt, nem tudtam teljesíteni az elvárt kreditet és átsorolásra kerültem költségtérítésesre . Ez sajnos nem opció ,így elgondolkodtam ,hogy egy újrajelentkezés lehet megoldaná a problémámat,de sajnos nem vagyok jártas a témában. Ha valaki volt már hasonló helyzetben,vagy tudja ennek a mentét ,megköszönném ,ha leírná. Én úgy tudom ennek nincsen akadálya, a tárgyakat is el lehet fogadtatni,de érdekelne ,hogy van-e esély arra,hogy ezek után államira vegyenek fel.


Köszönöm előre is



2014. szept. 30. 20:15
 1/4 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy ha fizetősön elérsz egy bizonyos szintet, asszem 4-es átlagot, akkor könnyen lehet, ha kérvényezed az átsorolást jóváhagyják, mivel megfelelsz a feltételeknek.
2014. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy újra felvételizel -

Jelentkezel a megadott határidőig, feltöltöd a dolgaid

és megvárod a ponthatárt

2014. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod most fizetni a tandíjat, akkor meg pasziváltathatod a mostani (meg a jövő) féléved és megvárod a felvételi eljárás végét, ha felvesznek,

talán még beiratkoznod sem kell újra, csak az új félévet kell beállítani aktívra ill. felvenni a tárgyakat

2014. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Akkor ezek szerint nincs olyan kikötés ,hogy ha már átsoroltak költségtérítésre akkor csak oda is vehetnek fel .(igaz?)

2014. okt. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!