Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar-angol kéttannyelvű...

Magyar-angol kéttannyelvű gimnázium és kollégium Balatonalmádi vagy a Budapesti Osztrák iskola? Melyikbe vennének fel?

Figyelt kérdés
8os vagyok és ugye itt a felvételi. 7. év végén sok 4es em volt, de volt néháy 5ösöm, matek, magyar 4es ha ez így számít. melyik suliba vennének fel és melyik a jobb?? engem főleg az érdekel hogy milyen a közösség. a balatonalmádi suliról azt hallottam hogy bele lehet dögleni a tanulásba ez igaz? köszi a válszokat előre 14/L

2014. okt. 4. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia :) én DLSB-s vagyok, a suli, a közösség és a tanárok iszonyat jók :) van millió program, színvonalas oktatás, a kolesz sem rossz, szóval gyere ide bátran :) kitartónak kell lenni, de megéri ;)
2014. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia, en osztrakos vagyok, most nulladikos. :) nagyon szeretem a sulit, a kozosseg es a tanarok mind nagyon jok, ha gondolod irj privit es beszelhetunk :)
2014. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

#2

Szilárd te vagy az? Ne itt csajozz

2014. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) én az almádi Kéttannyelvűbe járok, az igaz, hogy sokat kell tanulni, de senki sem döglődik szerintem, meg másképp nincsen eredmény sem.. A közösség nagyon jó, szerintem érdemes idejönni, ez a 2. évem itt, ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj! :)
2014. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
76%
#3 nem Szilárd vagyok :DD
2014. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! :) És is Osztrákos vagyok, nulladikos, ugyanúgy. :) A közösség nagyon nagyon jó! A tanárok is szuperek. Egy csomó program van és persze (ami nagyon fontos) nagy hangsúlyt fektetnek a tanulásra is. Ha szeretnél nekem is írhatsz privit! ;)
2014. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ponttal vettek föl?
2015. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az osztrák suli fizetős?
2015. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!