Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény ezekről a budapesti...

Vélemény ezekről a budapesti sulikról? Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Ezek az iskolák érdekelnének: Fazekas, Radnóti, Vasmajori,Móricz Zsigmond, Apáczai, Madách , Budenz, Veres Péter, Toldy. Én ezeket hallottam nagyon elitnek. Még pár hónapja költöztünk Budára és nem igazán ismerem ezeket a gimnáziumokat.Az oktatásra, tanárokra, színvonalra és a társaságra lennék kíváncsi. Addig mindig csak ötöseim voltak a bizonyítványba és inkább a humán tantárgyak érdekelnek. Előre is köszönöm a segítséget

2014. okt. 5. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A Budenzről nem hallottam, a Móricz a másidik vonalban van, az összes többi tényleg magas színvonalú és jó, még ezekhez hozzájöhet Budán a Szilágyi Erzsébet is. Szóba jön még a Veres Pálné és az Eötvös is. Ha igényes és értelmes vagy, akármelyikbe mész, nem bánod meg.
2014. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Radnóti az nagyon messze lenne neked-
2014. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán a Városmajorit próbáld meg -

Négyévesre gondoltál?

2014. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Toldy az (ha jól tudom) hatéves -

A Budenz meg fizetős

2014. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti,de az egyetemen több kiváló tanárom is a Fazekasban végzett,ezt tudom. Egyik szaktársam is ott végzett és majdnem kitűnő diplomát szerzett (ttk-n).
2014. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fazekas: elég erős, de nagyon, nagyon jók a tanárok

Radnóti: szintén erős, nagyon jó programokkal, szuper tanárokkal (inkább humános, bár ez nem biztos)

Apáczai: erős, jó tanárok

Madách: erős suli, ha megtanulod az anyagot, rengeteget fejlődsz, de középerősnek is elmegy ha 3-as vagy, tanárokról csak jót hallottam, az osztályok általában összetartóak, de az iskola kevés közös programot szervez

Toldy: erős, a diákokról nem sok jót hallottam

Ezeket ismerem, remélem segítettem. :)

2014. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy a Madách kevés közös programos szervez: nyelvi délutánok, színjátszás, erdei iskola, külföldi utazás, sportversenyek, vendégek. Kifejezetten jó a közösségi élet.
2014. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!