Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Budapesti fősulira...

Melyik Budapesti fősulira kellene jelentkeznem, hogy aztán stewardess lehessek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A stewardess-eket nem fősulin képzik, hanem OKJ-s képzésen. Az sincs sok Magyarországon, speciel egyről tudok, ami Székesfehérváron van, amúgy meg a légitársaságok is szoktak stewardess képző tanfolyamokat indítani, ha szükségük van új dolgozókra.
2010. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az OKJs képzést megcsinálhatod de sehol nem lesz vele, minden légitársaságnak saját oktatási anyaga vna.A Ryanaré fent van a neten is, én letöltöttem.
2010. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OKJ-s képzések is vannak, de azokról kb semmi jót... Inkább légitársaságok szervezte tanfolyamra menjél! Egyébként én is ez leszek/ szeretnék :)
2010. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!