Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek legyek passzív...

Szerintetek legyek passzív féléven?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetemen elsős zongorista vagyok, azonban Nyíregyházáról kell minden nap vonattal és villamossal bejárnom mert a szüleim nem engednek kollégiumba. Ezenkívül mindentől félek, pánikban vagyok a vizsgáktól már most, emiatt voltam két hétig kórházban. Menjek át szerintetek passzívra? hetek óta fáj a hasam, az egész corpusom retteg, s remeg mikor az egyetemen vagyok. jövőre meg akarom próbálni a Zeneakadémiát.. addig mi legyen, tanácstalan vagyok... :"((
2014. okt. 10. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a félévet mindenképp csináld végig! Ha jól teljesítesz, kaphatsz ösztöndíjat, amiből finanszírozhatod magadnak a kolit, így nem kell szülői beleegyezés sem, ha az anyagiak miatt nem engednek.

Hozzáteszem, ha már most félsz mindentől, pánikban vagy, az a semmitől nem lesz jobb, ha kihagynál egy félévet, jövőre újra előjönne. Meg kell próbálni felülkerekedni az érzéseiden!

2014. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De miért félsz ennyire? Oké, vizsgák, szívás... De miért remegsz, mikor az egyetemen vagy? Mi a baj? Bunkók a tanárok? Tetszik, amit tanulsz?

Szerinted a Zeneakadémia nem lenne ijesztőbb?

Miért nem engednek a szüleid kollégiumba?

Középiskolát, érettségit hogy viselted? Először voltál kórházban a pánikolásod miatt?


Mit gondolsz, le tudnád győzni a félelmedet, vagy belebetegednél? Barátaidnak elmondtad ezt, ők, akik ismernek, mit mondtak?


Én nem akarom megmondani, hogy szerintem mit csinálsz. A kérdésben csak a rosszakat írtad le, így eléggé arra mentél rá, hogy azt mondják, hogy legyél passzívon.

De van-e valami jó is?

2014. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!