Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tudom, hogy rosszul sikerul...

Ha tudom, hogy rosszul sikerult angol emelt írásbelim, és utána nem megyek be szóbelire, mi történik?

Figyelt kérdés
A középszintem már megvan. Az év elején jeletkeztem emeltre, de nem sokkal később meg tudtam, hogy kimehetek jövőre Belgiumba, és feleslegessé vált az emelt. Így inkább a franciara kezdtem el ragyúrni. Tudom, hogy nem fog jól sikerulni, mar azon is gobdolkodtam, hogy el sem megyek. Ez milyen következménnyel járna?
2014. okt. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi. Annyi hogy ha esetleg év végén meggondolnád magad, már nem jelentkezhetsz, illetve iskola után már ugye fizetni kell érte. De amúgy semmi.

De szerintem hülyeség nem elmenni. Igazából vesztenivalód nincs. Ha azt kéred, hogy a középszintűt írják be, bele se kerül a bizonyítványodba, csak külön lapot kapsz róla.

2014. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, megbuksz, de mivel megvan a közeped, semmi egetrengető nem történik. De azért megpróbálhatnád, hátha mégis jobb lett, mint gondolnád.
2014. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!