Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apa nem támogatja a suliváltás...

Apa nem támogatja a suliváltást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bp-től 45 percre lakom egy faluban. Jelenleg egy közeli kisváros gimijébe járok, ami 30 perc. De pl busz csak 1x van reggel is meg délután is (ha korábban végzek vonattal előbb hazaérek, ami 3km séta).

De ez csak egy dolog... Utálom az osztályom. Nem szeretném bővebben kifejteni, de annyit elmondhatok: másodikban vetettem fel a dolgot és azóta sem javult sokat a dolog - azaz 3 éve (öt éves nyelvis). Tudom, nincs garancia arra, hogy máshol jobb, de szerintem ez a 1,5 év még megér annyit.

A helyesírási hibák miatt elnézést.

Válaszod köszönöm

(17/F)



2014. okt. 17. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az osztályfőnököd van olyan értelmi szinten, hogy megérti neked ott nem jó, talán kérd meg, hogy hasson az otthoniakra, magyarázza el, hogy jobban fejlődnél egy olyan közösségben, ahol jól is érzed magad. És ez így is van.
2014. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!