Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Naturland Reergin tényleg...

Naturland Reergin tényleg sokat segít a tanulásban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából személyes tapasztalatot sehol se olvastam,csak annyit,hogy elvileg tényleg nagyon jó,nem fárad el az ember és közben könnyen tud koncentrálni is a tanulásra. Ha valakinek van tapasztalata,akkor írjon,mert már most a vizsgaidőszakot tervezem :( :D

2014. okt. 17. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedj inkább magnéziumot és B6-ot, nekem ezek működnek és nincs olyan mellékhatása, mint ami a kimondottan "agyserkentő" tabletták szedése miatt alakulhat ki. Ezen kívül a zöld tea és a ginszeng tea is hasznos. Túl vagyok pár vizsgaidőszakon, tapasztalból írom, hogy ezek beválnak :) Illetve pihenj rendesen és ha úgy érzed nem bírsz tovább tanulni hagyd kicsit abba is mozogj egy keveset, felfrissít.
2014. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
milyen mellékhatása van az agyserkentőknek? erről még nem hallottam
2022. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!