Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » At szeretnek jelentkezni az...

At szeretnek jelentkezni az Eotvos Jozsef Gimnaziumba. Hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés
Nyelvi osztalyos vagyok (nemetes) de ezelott amgolos voltam most meg nincs semmi angol, a tanarok nem igazan jok, tul gyorsan haladumk (18ora/het) es igy nem is tudom felhozni, a legkor sem a legjobb, tele van cigissel meg fuvessel az evfolyam. 9-es vagyok es at szeretnek menni az 5vosbe:) de az a baj h nemetbol 2-re allok viszont tudom h ennel sokkal jobb vagyok csak a sok kishibambol lesz rossz a dolgozatom. Van esely arra h felvegyenek? (Mar dolgozom a javitason) es ha igen ez hogy mukodik? Nagyon koszonom a segitseget!

#gimnázium #átjelentkezés #Eötvös Jozsef Gimnazium
2014. okt. 18. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Fel kell hívni az iskolát, esetleg beszélni velük, hogy ilyenkor mi a teendő, mert minden suliban máshogy megy. Valószínű, hogy néhány tantárgyból különbözeti vizsgát kell tenned majd.

De szerintem húzz bele, mert kettessel nem fognak átvenni egy olyan erős suliba, mint az Eötvös.

2014. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nagy eros suli, ezert lenne jo ha lenne vizsga es ott kiderul h azert nem kettes a nemettudasom hanem egy olyan 4s
2014. nov. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!