Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE élelmiszermérnöki szak...

DE élelmiszermérnöki szak vagy Corvinus?

Figyelt kérdés
Élelmiszermérnöknek szeretnék tanulni,helyileg közelebb van Debrecen,viszont errefelé sokan szidják az egyetemet.Melyiken jobb az oktatás?Milyenek a tanárok?

2014. okt. 18. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En a Debrecenire jarok elso eves vagyok. Az elelmiszeresek itt eleg erosnek szamitanak, tehat nagyon tanulos csapat. Persze van egy ket kivetel :) Corvinuson gondolkoztam en is de vegul a Debreceni mellett dontottem (debreceni vagyok) es nem bantam meg. Rengeteg latin van, 1 honap alatt mar vagy 200 szobol irtunk (novenek allatok) de egyebkent nagyon rendesek a tanarok! ha barmi mas kerdesed van irj uzit :)
2014. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)) Írtam neked.
2014. okt. 29. 20:51
 3/4 Tenasz válasza:
Biztos jó a képzés Debrecenben is, plusz ígyis-úgyis élelmiszermérnök leszel, de az is biztos, hogy szakmán belül a pesti képzésnek jóval nagyobb súlya van.
2014. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem ennél a szaknál pl semmi jelentősége, hogy Pest vagy Debrecen vagy Szeged. Én véleményem szerint úgy vagyok vele hogy Debrecenben az agrárképzés jóval nagyobb hangsúlyt kap mint Pesten. Agrárváros, sok lehetőség stb.. :D de ez csak az én véleményem
2014. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!