Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fazekasosok! Tényleg nem...

Fazekasosok! Tényleg nem olyan durva a suli, mint mondják?

Figyelt kérdés

A Fazekasról majdnem mindenhol azt lehet olvasni, hogy versenyistálló és, hogy rengeteget kell tanulni. Nemrég viszont olvastam egy Fazakasba járó diáktól, hogy ez nem igaz és nem kell olyan sokat tanulni, mint pl az Eötvösben. Ez igaz? És szerintetek hol hajtják jobban a gyerekeket az Eötvösben vagy a Fazekasban?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 22. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor en jartam oda (5 eve ballagtam), egyaltalan nem tunt durvanak. Azt sajnos nem tudom, az Eotvosben tobbet kell-e tanulni, mert oda nem jartam.
2014. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
62%

Én most is oda járok, és teljesen bírható. Annyira hajtasz, amennyire magadtól elvárod, amennyire bírod. Nagyon jó az oktatás, de ettől még marad szabadidőd. Én c-sként(matekszak) úgy gondolom, hogy a c-ben a külön matekos, fizikás, esetleg infós dolgok jelentenek plusz munkát (pl. Kömal, szakkörök, feladatsorok órán kívül), de ezt nem kötelező nagyon-nagyon sokat csinálni, csak ahogy az ember akarja. (Azért magas a szint, mert aki idejár, az (általában) akarja, de persze vannak, akik nem, és az nem baj) A b-ben (term.tud. osztály) viszont magukra az órákra kell sokat tanulni.


Összességében szerintem a fazekasban többet kell tanulni, mint az Eötvösben, de nagyon jó suli! (Idejárni is)

2014. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!