Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhat olyat a tanár, hogy...

Csinálhat olyat a tanár, hogy nem enged el érettségizni? . Mert, hogy mittomén, rossz vagyok, vagy kettes vagyok? Vagy egyéb dolgok miatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. Ha megbuksz, max akkor nem mehetsz és kész.
2010. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha még helyesen sem tudsz írni,érettségi előtt akkor igen.Ilyen helyesírással az érettségi tételeid is rosszak lesznek.
2010. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbuktat,akkor igen.Még van egy kis időd összekapni magad.Ha látja a szándékot az már jó pont.
2010. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ezzel nem zárhatnak ki az érettségiről. Még kettessel sem. Legfeljebb ijesztget, hogy kicsit szedd ösze magad, tanulj jobban és legyél jobb magaviseletü.
2010. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ejnye valaki kijavitotta a kérdésem, 1ébként utánairtam helyesen, de hey MÁSODIK ha eltod ovlasni ne magyarázzá, külnönbensem gépen írjuk az éreTÖTÖségit hanem kézírással.Jovan ezt biztos tudod de aah nemmind1? hogyhogyanirok gépen? stim?, atyauristen csak nem tanárvagy? teis diligálsz jujuj nemtud iirnii. haggyámá(dj)
2010. jan. 25. 18:58
 6/10 A kérdező kommentje:
1ébként jó gyerekvagyok sajnos, tanulásommal sincs semmi, csak max nemmutatom meg mittudok, de nemértem mért mondanak ilyeneket -_-' fárasztóak
2010. jan. 25. 19:00
 7/10 anonim válasza:

Miért tenehne? nem az ő dolga mindenkinek mennie kell aki akar..

ez hülyeség max megbuksz enyi..

2010. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"csak max nemmutatom meg mittudok" ilyet se hallottam, ne vedd sértésnek, csak meglepődtem.
2010. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt hogy többet is tudnék mutatni a teljesítményemből, csak nem érdekel a dolog... jaa igen lustaság? vaaaaagy nincs kedvem ahhoz hogy, virítsanak a jó jegyek és elárasszanak hogy jaj de ügyes vagyok blabalba, nem kell a dicséret, ja igen magamnak tanulok.... de hát a tényezők
2010. szept. 11. 21:24
 10/10 anonim válasza:
Ha itt, ahol van nyelvjavítás helyesírási program és így írsz akkor neked annyi!
2014. júl. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!