Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp. -i Vörösmarty Mihály...

Csencsili kérdése:

Bp. -i Vörösmarty Mihály Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van személyes tapasztalata, és leírná megköszönném. milyenek a tanárok, a közösség, milyen átlaggal vesznek fel? 14/L

2014. okt. 27. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Több is van, gondolom a belvároshoz közeliről kérdezel. Szerintem egy sznob hely, sok buta ember jár oda, akik státuszszimbólumnak fogják fel, hogy a Vörösmartyban tanulnak.

Aztán ha VÉLETLENÜL nagy szerencsével bekerülnének az ELTÉre, vagy a BME-re, 90%-uk esne is ki onnan rögtön, nemhogy elvégezné egy csapásra.

2014. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

En nagyon szerettem:) Sajnos nem éltem túl nagy közösségi életet a sport miatt,amit sajnálok... Sok program van(sportéjszaka,humánéjszaka ilyen olyan rendezvények,előadások a drámásoktól)... Elég sokrétű a suli,mivel ugye vannak drámások,sportosok,term-tudosok meg médiások. Vannak igencsak feltűnő jelenségek:D a dráámások zokniban szoktak rohangálni... :PP

A dráma és a biosz-kémia-föci tanárok nagyon nagyon jók!Az angolos tanárok kevésbé,de ott is van egy jó. Kell hozzá szerencse h olyanokat fogj ki akiknek öröm bejárni az órájára,mert amúgy van egy-két ilyen... Alapvetően nagyon barátságos az egész légkör,családias a hangulat...nekem sokszor olyan volt mintha hazamentem volna még ígyis h keveset jártam be.

Az átlagról annyit,hogy attól függ milyen osztályba akarsz menni. Drámánál és médiánál nem gondolom,hogy olyan sokat számít mivel ott inkább az alkalmasságira mennek rá h milyen tehetséges vagy. Sportnál nem árt ha jó tanuló vagy,de nagyon nagy előny ha válogatott vagy mert az 50 pluszpont. Sztem mindenképp a term-tud.os osztályhoz kell a jó átlag meg a jó felvételi. De egyébként tanulmányilag annyira nem giga-mega erős suli,szóval nem kell kitűnőnek lenni.

Én imádtam úgyhogy csak ajánlani tudom:)

2014. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy barátnőm osztálytársát tavaly 9 pontos matek központival felvették oda XDD Szerintem kifejezetten gyenge iskola, bár amikor ezt az ofőmnek mondtam, az volt a válasz "Hát azért neem..." Szóval most nem tudom igazán... A fentebbi válaszolók mindenesetre többet segítettek neked szerintem :)
2014. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónak annyiban igaza van,hogy nem kell zseninek lenni,hogy felvegyenek. Egy közepes írásbeli felvételi elég. Az alkalmassági fontos valamint ha az nincs,akkor szóbelin legyél szimpatikus és tudd megoldani az alapvetően nem túl nehéz matek illetve szövegértési feladatot.
2014. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok kszi a válaszokat. És szerintetek 4-es átlaggal hova menjek?? :D
2014. okt. 29. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Nehogy. Hacsak nem tartod viccesnek azt, amikor a drámások zokniban rohangálnak, ahogy az egyik válaszoló írta. De ha ilyen jó átlagod van, akkor szerintem többre is képes vagy, keress egy erősebb gimit!

Elbohóckodsz éveket, aztán amikor egyetemre, vagy főiskolára szeretnél menni, nagyon meg fogod bánni a Vörösmartyt.

2014. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Választok erősebbet is csak félek, hogy rossz írásbelit fogok írni. :(
2014. nov. 2. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem szabad félned, nézz szembe a kihívásokkal! A végsőkig kell küzdeni, sose add fel! Ha kitartó vagy, annak meglesz az eredménye később.
2014. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én rengeteg jót hallottam róla jövő évtöl ide fogok járni a termtud szakra és egy pillanatra sem érzem úgy h bohóckodás lenne itt tölteni 5 évet. Az h a drámások zokniban rohangáltak (gondolom szünetben) kit zavar? De most komojan. Ha jó a hangulat a közösség és a tanárok akkor az már egy jó iskola. Nem mondanám versenyistállónak szeri tem egy jó közepes gimi. Nem tudom h négyes átlaggal mijen ennél erősebb gimit javasolnak a többiek mert én 5.-től kitűnő vagyok és a központim se lett rosz (66) de a Színyeiben ami elv. Jobb a VMG-nél 0.1 pontal lemaradtam a szobeli behívásról.
ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!