Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pihenésképpen passzíválni egy...

Pihenésképpen passzíválni egy félévet egyetemen gáz?

Figyelt kérdés
Nehéz szakon, nem valami könnyűn.

2014. okt. 28. 16:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Most ez nyilván nem tömény fél évnyi otthonülés, hanem dolgozás és mondjuk nyelvtanulás, de mondjuk lenne pihenés is.
2014. okt. 28. 16:30
 2/8 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? azt csinálsz amit akarsz, másoknak semmi köze hozzá, hogy miért passziváltatsz. Ha úgy érzed, hogy tényleg szükséged van rá, akkor csinálnd!
2014. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igy nem az, csak annyi a problema a fel ev kihagyassal, hogy egyreszt nehezebb lesz visszaszokni, masreszt nem biztos, hogy minden targyat fel tudsz venni, mikor visszamesz. Csomo targy van, ami egymasra epul, meg gondolom keresztfeleven sincs mindegyik. Ha egy teljes evet hagysz ki, akkor persze ez nem gond, viszont visszaszokni meg nehezebb lesz.
2014. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen gáz. (ha nem vagy beteg, nem szülsz vagy nem külföldön tanulsz az idő alatt)
2014. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, senkinek semmi köze hozzá. Amúgy nem csak pihi miatt lenne, mert csúsztam is és következő félévben csak 1 tárgyat tudnék felvenni és arra nem érdemes elcs*szni egy állami félévet.
2014. okt. 31. 18:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy itt 1 milla egy félév (orvosira járok egyébként), nem lenne értelme.
2014. okt. 31. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Igazatok van, senkinek semmi köze hozzá." Csk te kérdezted és kérted a véleményeket. :)

"csúsztam is és következő félévben csak 1 tárgyat tudnék felvenni"

Ezt nem annyira értem, hogy lehet hogy csak 1 tárgyat tudnál felvenni?

Ilyen nincs,akkor tulajdonképpen már sokadik félévedet gyűröd,és rengeteg vizsgád nincs meg, és mostanra már csak ráépülős tárgyak vannak kizárólag? Az az egy a kivétel?

Mi lesz már ha a tavaszi félévet kihagyod? A helyzeted nem értem igazából.

2014. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem sokkal nagyobb gáz, ha nem halasztasz, és mehetsz UV -kra. Te ismered a tűrőképességed, én személy szerint bölcs döntésnek vélem, ha valaki felismeri a saját korlátait, erőforrásait.
2014. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!