Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar érettségiben, ha a...

A magyar érettségiben, ha a második részt egyáltalán nem tudom, attól lehet még kettes?

Figyelt kérdés
Sajnos az elemzés/érvelés nem az erősségem, és nagyon parázok tőle. :/
2010. jan. 26. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy egyáltalán nem tudod. 3 órád lesz az egészre. Olyan nincs, hogy ne tudnál írni legalább 1-2 oldalt. Össze lehet hozni. Ha néhány pontot kapsz érte már megérte.

Amúgy ha jól sikerül a szövegértésed (10%<) akkor meg lehet.

De ilyet norm. ember nem csinál, hogy kihagyom.

Matek nekem pl. baromira nem ment. Középsuliban 1,6-al rugdostak át, hogy mehessek érettségizni. Ettől féltem a legjobban, pedig a többi tárgy sokkal jobban számított.

Picit gyakoroltam átnézegettem a könnyű részt, mert azt akartam, hogy azt megírom jól, akkor a nehezebbel nem kell szenvednem.

Érettségin kihasználtam az időt, gondolkodtam, megerőltettem magam, (talán életemben először ha matekról van szó) és 5 pont híján négyes lett...)

2010. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

amit ne csinálj, hogy otthagyod a fenébe a másodikat.

Az önálló szövegalkotás olyan sok pontot ér, hogy elég ratyi lesz az érettségid ha kihagyod. 150-ből 60 pont azér elég sok:)

2010. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fel kell készülnöm a legrosszabbakra... :) Próbálkozni fogok, de ha csak egy oldal lesz, azt el se olvassák. Magyarból nekem kettes a cél, a többi tantárgy az megy.
2010. jan. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!