Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodály Zoltán Ének-zenei...

Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola - Valaki ismeri a sulit?

Figyelt kérdés
Érdekelne, milyen itt tanulni, mik a lehetőségek, mik a hátrányok és az előnyök. Jó lenne, ha olyanok is tudnának írni, akik vagy jártak ide, vagy már jártak itt. Köszönöm!

2014. nov. 6. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A nyíregyházira gondolsz?
2015. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a budapestire gondolsz akk en szerettem oda jarni
2015. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha a marczibányira, akkor oda ne menj, mert borzasztó.
2015. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Zeneileg jo.....viszont a kozosseg nagyon rossz az osztalyon belul is a tanarok nem nagy szakmai tudassal rendwlkeznek es tanulmanyilag magyon lent van....viszont ha zenet akarsz tanulni es azzal kezdeni valamit az eletben akkor oda menj...
2017. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha a kecskemétire az egy sz..... akarom mondani rossz suli
2018. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Marczibányi téribe járok. és szeretem
2020. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hátha valakinek még aktuális. Ha a budapestiről van szó, ott töltöttem mind a nyolc általános iskolai évemet, és a legrosszabb döntésem volt nem váltani... Tanulmányilag a béka feneke alatt, tanárok egy-két kivétellel szintúgy, közösség tragédia, iskolai bántalmazás, egy-egy ember kipécézése mindennapos. Erős gimnáziumba magántanárok segítsége nélkül esélytelen bekerülni, ha meg valahogy bekerülsz (mint én, rengeteg extra különóával) akkor olyan szinten le leszel maradva, hogyha még van önbizalmad (ami ha egy hónapnál többet töltesz a Kodályban akkor nem garantált) negatív tartományba esik... A gimnázium része szintén botrány, csak azok mennek oda az iskolából, akiknek más nem jött össze, mert oda gyakorlatilag élből felveszik őket...

Tehát mindent összegezve, SENKI ne vigye oda a gyerekét/menjen oda, ha nem akarja élete legrosszabb éveit átélni...

nov. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mindenki messziről kerülje ez azt az iskolát. Nagyjából csak rossz tapasztalatom van. A tanàrok velejéig gonoszak és lelketlenek. Legalább is amikor én jártam oda (2013-2015 ig) az öreg tanárok tehát kb az egész tantestület ilyen volt. Gonosz, lelketlen és megkeseredett. Különösen a fizika tanár, akinél betegebb és megátalkodotabb emberrel azóta sem találkoztam. Tisztelet a kivételnek. Mert volt kivétel. Akkoriban szinte kizárólag öreg tanárok voltak, szerintem ők azóta elmentek nyugdíjba. A diákközösség legalább is az osztálytársaim de nagyjából az iskola többsége pont ugyan ilyen volt. Neveletlen és rosszindulatú gyerekek, zaklatás és verbális bántalmazás.

Az igazgató velem valamiért mindig rendes volt, pedig egy személyi kultuszos banya. besúgóhálózatról amit sokan írtak máshol arról én nem tudok, de el rudom képzelni, hogy van ilyen.

Hogy most milyen ott a helyzet azt nem tudom, de 10 évvel ezelőtt a legrosszabb gyűjtő iskolánál is rosszabb volt.

márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!