Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot ajánlotok?...

Ramsi2000 kérdése:

Milyen gimnáziumot ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 14/L vagyok és külföldön tartózkodom. Jövő nyáron visszamegyünk budapestre a 18. Kerületbe. Szeretnék gimnáziumba menni, de nem nagyon ismerek jó gimiket. Németül anyanyelvi szinten beszélek, angolul pár éve tanulok, francát meg 4 éve. Esetleg egy következő nyelvet is jó lenne megtanulni. Nem tudtok jó kéttannyelvű gimiket?

#Budapest #gimnázium #kéttannelvű
2014. nov. 7. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Szia! A 18. kerületben pont van egy kéttannyelvű gimnázium. Lehet, hogy már ismered: Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Gimnázium

Szerintem akár mehetnél mondjuk a Kölcsey Ferenc Gimnáziumba is, bátran kijelenthetem, hogy az az ország legjobb francia kéttannyelvű sulijaihoz sorolható. Ott van még a Budai Táncsics Mihály Angol Kéttannyelvű Gimnázium, illetve a Xantus János Két Tanítási Nyelvű Gyakorló Gimnázium is, és még azért vannak páran. :) Ezek tanulmányilag is jó iskolák. Érdemes nézni az évi Budapest 50 legjobb középiskoláját, hogyha az is érdekel, hogy tanulmányilag a legjobb legyen a kéttannyelvűek közül. A 2014-es listát elküldöm neked. :) Itt többet is találhatsz: [link]


Ha segítségedre voltam, kérlek küldd a zöld kezet! :)

14/L

2014. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző jókat ajánl! Kölcsey-t, Karinthyt, Xantust én is ajánlom, mert sok jó hallottam mindháromról! ;) nézd meg. Honlapokat is! (Google a barátod! :)
2014. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!