Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen a Fáy...

Szerintetek milyen a Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola Miskolcon?

Figyelt kérdés
Arra már rájöttem h sok a r*banc :'D

2014. nov. 9. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem vagyok miskolci, Bp mellett lakom,de az egyik legjobb barátnőm ott tanult és már egyetemista nem lett rossz az érettségije sem! Ő egyáltalán nem ilyen lány :D én utálom az ilyeneket,sőt nagyon kevés embert viselek el. Biztos,hogy osztály függő a dolog :)
2014. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is eléggé sok olyan csajt ismerek onnan :D De persze osztályfüggő, meg csak próbálják azért szűrni valamennyire, ha már egyházi lettek.

Egyébként jó az oktatás, a szakközépiskolák között az egyik legjobb a városban. A tanárokra azt mondanám ismerősök által, hogy vegyesek. Általános iskolai matektanárom azt mondta, hogy nem bízná rájuk a gyerekét.

2014. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyre nagyobb szigor... Amúgy a tanárok jók. Jól leadják az anyagot. (mármint, az enyéim igen)
2016. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!