Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a győri...

Van itt olyan, aki a győri Baross Gábor iskolában tanul/tanult/vagy szimplán tud róla információkat szolgáltatni? ( ( (Sürgős! ) ) )

Figyelt kérdés
A magyar-angol két tanítási nyelvű közgazdaság szakmacsoportos képzés az, ami a leginkább érdekelne. Viszont jó lenne tudni azt is, hogy mennyire erős iskola, hogy milyen a közösség, az oktatás, a tanárikar. Úgy összességében minden. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem közepes felvételivel már be lehet kerülni.
2014. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia:) Éppenséggel oda járok, angol két tanítási nyelvű osztályba. Szerintem elég erős iskola, bár nyilván ez a szak a legnehezebb hiszen a matek és a töri is angolul van (nehéz megszokni, de ha van egy kis nyelvérzéked hamar belejössz. nekem már fel sem tűnik). Mivel viszonylag kicsi iskola ezért a közösség se rossz. Nyilván ez nagyban függ az osztályodtól. Nem ismerek minden tanárt, de vannak jók és rosszabbak is. Oktatás meg elég jó. De megint csak azt tudom mondani, hogy szak függő az egész.
2014. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az ügyvitel szakmacsoportos képzést jelöltem meg a Barossba,úgy hallottam hogy arra a szakra nem nehéz bekerülni,és igen,valóban jó a közösség,bár a két tannyelvűről sokat nem hallottam,igazságszerint az engem nem is érdekel. De érdemes a Baross-sal probálkozni,tutira veszem hogy nagyon jó suli ^^
2015. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!