Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok valami vigasztalót...

Tudnátok valami vigasztalót mondani ebben a helyzetben? Nagyon szomorú vagyok

Figyelt kérdés

életemben először megbuktam egy zh-n és elég rosszul viselem, mert ha ez a tárgy nincs meg csúszok egy évet (bár valószínűleg inkább átmennék másik szakirányra...). még van egy lehetőségem javítani vizsgaidőszak elején (ha a második zh sikerül), illetve még egy gyakuv.

ami a legjobban aggaszt, hogy rengeteget tanultam rá és még így is. más tárgyakból negyede ennyit és simán megvannak (és azok sem alibitárgyak)

konkrétan nem bírom abbahagyni a sírást :( mert ha most nem sikerült a mégnehezebb javító miért sikerülne? persze rengeteget fogok rá tanulni, de simán lehet hogy egyszerűen nincs érzékem hozzá :S


2014. nov. 12. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ne sírj! :) Ez még nem a világvége, lehet, te voltál rossz passzban és észre sem vetted közben, hogy elkalandozott a figyelmed, és ezért nem sikerült, vagy simán meglehet, hogy a tanárnak volt rossz napja!


Meg lehet nézni a zéhát? Ha van betekintés, mindenképp menj el rá, (sunyiban) fotózd le, és nézd át jobban! Az is lehet amúgy, hogy elírta a tanár a jegyet. Hogy érezted, hogy sikerült amúgy?

Milyen zéhá volt ez? Számolós vagy elméleti?


És ha most nem sikerült, miért sikerülne a nehezebb javító? Miért NE sikerülne?

Meg akarod csinálni? Meg.

Hülye vagy? Nem.

Akkor meg?


Ne görcsölj rá ennyire!

Ez egy iskola, nem az életed. Ez egy dolgozat, nem pedig egy szakadék szélén lógás és beleesés.


Igyál egy teát, szívj el egy cigit, délután feküdj le aludni, ne sírj, ne görcsölj, semmi de semmi baj nem lesz.

2014. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aranyos vagy :D

feladatok vannak, de főként elméletre épül a megoldásuk tehát nem egyszerű integrálás stb, nincsenek típusfeladatok, konkrétan nem sok köze volt az órainak a zhhoz...

valószínűleg tényleg megbuktam, nem éreztem jónak utána se, de holnap megnézem azért. bár itt inkább kedvesen pontoznak a tanárok, dehát ilyen brutál zh-t nem nehéz :D

elterveztem h rengeteget fogok rá tanulni, de ha mégse sikerül nem tudom mi lesz, csússzak-e vagy menjek át másik szakirányra :(

2014. nov. 12. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy? Egyébként minden szakon vannak szivatós tárgyak ha tanulsz rá ha nem. Szóval ne add fel! :)
2014. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
matek :(
2014. nov. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!