Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola a jobb? (Kecskemet)

Melyik iskola a jobb? (Kecskemet)

Figyelt kérdés
Bolyai vagy Katona ?! Szerintetek melyik a jobb?:) es meselnetek par szot az iskolakrol?:)))
2014. nov. 12. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Bolyai. Lazább, barátságosabb a hangulat.
2014. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyetértek szerintem is Bolyai. Nekem sokkal szimpatikusabb mint a Katona. Meg persze egy fokkal könnyebb.
2014. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az igaz, hogy protekcióval lehet bekerülni,és hogy vidékieket fel sem vesznek?:O
2014. nov. 16. 17:20
 4/5 anonim válasza:
Nem. Én is vidéki vagyok és több olyan osztálytársam volt akik senkit nem ismertek onnan, de mégis felvették. Jó tanulmányi eredmény és jó felvételi kell hozzá :)
2014. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Katonás voltam, ezért csak erről tudok nyilatkozni.

Nálunk érettségi után azt hiszem kivétel nélkül mindenki egyetemre ment. Azt hiszem ez azért bizonyítja azt, hogy jól felkészítettek minket.

Összességében nem mondanám túlságosan nehéznek, de azért elég szigorú volt általában a számonkérés. Bár ez tanár függő is, hogy ki mennyire adja le jól az anyagot, mennyire szigorúan kérdezi vissza.

Én reál osztályba mentem, de még érettségi előtt is 10-esével kellett verseket bemagolni irodalom órán. Matekból és kémiából nagyon gyenge tanárunk volt szóval ez szerencse kérdése is. Azért majd spec. előtt tudsz talán választani kinek az óráira akarsz járni, akkor érdemes majd utánajárni h kik a jó tanárok.

2014. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!