Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » VM ASZK Mátra erdészeti,...

VM ASZK Mátra erdészeti, mezőgazdasági, vadgazdálkodási szakképző iskola ( mátrafüred ) vagy. Teleki Blanka Gimnázium szakközép iskola (mezőtúr)?

Figyelt kérdés

A tovább tanulás előtt állok és nem tudom eldönteni hogy melyik iskolát vállaszam .

Mezőtúron ezek az ágazatok vannak :

-Közgazdasági

-Kereskedelmi

-Vendéglátói


- Környezetvédelem vízgazdálkodási


Mátrafüreden :


Erdésztechnikus

Vadgazdálkodási technikus

Mezőgazdasági technikus ,


Nem tudom melyik iskolát és melyik szakkot tanuljam . Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!



2014. nov. 15. 20:57
 1/6 szabad név? ***** válasza:
Azt neked kell eldönteni, hogy milyen területen tudod magad elképzelni. Milyen munkát végeznél legszivesebben, éveken évtizedeken keresztül. A suliról tudok véleményt; A VMASZK központi iskolája nagyon jó. A tanüzem nagyon jól felszerelt, az iskola és környezete kulturált, az állategészségügyi technikus képzése idén indult először és én nagyon kedvelem.
2014. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szabad név? ***** válasza:
Személyes véleményem, hogy közgáz és vendéglátásban nincs szakképzett munkaerő hiány, nem úgy, mint a mezőgazdaságban, vadgazdálkodásban...stb..
2014. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Mátrafüredi kínálat tűnik jobbnak, sőt kifejezetten jónak. Érettségi és technikusi után vár rád a SZIE MKK számtalan szaka, vagy a Soproni erdőmérnök képzés.
2015. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Remélem olvasod még a kérdést, ha érdekel valami Füreddel kapcsolatba írj rám, oda járod 5 éve, elmondom mit kell tudnod, milyen az iskola a valóságban.
2015. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Évuci válasza:
Nem ajánlom senkinek ezt az iskolát!
2016. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez az iskola egy hulladék . A diákok menekülnek Mátrafüredről , 40-50 fős osztályok indúlnak és 15 en fejezik be 4. Évvégére.Én oda jártam semmi pozitívumot nem tudok mondani . Parasztképző .
2017. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!