Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-sek! Mennyire gáz ha...

BME-sek! Mennyire gáz ha megbukok VIK-en a Számítástudomány alapjai című tárgyból?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hat en se allok sokkal jobban szamtudbol, mint te. Egy heten belul ketto digit laborom is mostanra lett idozitve.a masodik matek zh-ra nem tudtam elmenni, mert lebetegedtem, igy mehetek holnap potra. Kepzelheted, mennyit tudok ezalatt szamtudra tanulni. A multkori szamtud zh-n meg igen rendesen megbuktam. Hat most a gaz alatt nem tudom mit ertesz. Olyan szempontbol gaz, h kovi felevben nem tudod felvenni a jeleket. Ez meg a kisebb gaz, mert 3.felevben a jelekre epul az elektronika, elektrotechnika es a jelek2. Na az mar durva. Jol megszivtuk ezzel az uj tantervvel. Ha a gaz alatt azt ertened, hogy mit szolnak a tobbiek, azt meg sz@rd le.
2014. nov. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Röviden: gáz, hosszabban: nem vagy egyedül.
2014. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül hogy ment?
2017. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!