Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF rendezvényszervezés és...

BKF rendezvényszervezés és hivatásturizmus?

Figyelt kérdés

Nagy segítség lenne, ha valaki bővebben kifejtené a "hivatásturizmus" lényegét, mert erről még nem hallottam :) Budapest vagy Hódmezővásárhely? Nagyon sok matek kell hozzá? :) Inkább az irodalmat, a nyelvet és a művészeteket részesítem előnyben :)

Az órarendet ki állítja össze?



2014. nov. 24. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
a hivatásturizmusról sajnos még nem tudok nyilatkozni, de én is ebbe a suliba járok, Budapestre, turizmus szakra elsőévesként. az én célom is részben a rendezvényszervezés:) nyelvet vehetsz fel szabadon, viszont ezen a szakon művészeti tantárgyak helyett reál tárgyak vannak jelen, hiszen közgazdász megnevezés lesz a diplomádban. első évben kötelező tárgyaid: gazdasági matematika I. Informatika I, Mikroökonómia, Turizmusföldrajz. Turizmus rendszere és jogi alapismeretek
2014. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) A matematika azok számára is tanulható/elviselhető, akik nem annyira reálos beállítottságúak? Inkább a gyakorlati részére mennek rá? Bocsi, hogy így belekérdezek, de hogy néz ki kb. az órarended, hánytól vannak órák? Nem nagyon láttam még bele ezekbe a dolgokba :D
2015. febr. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!