Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem baj, hogy én írom be az...

Nem baj, hogy én írom be az indexbe a jegyeimet és írom alá?

Figyelt kérdés
Már évek óta ezt csinálom, még nem kaptak el. Megjegyzem, hogy csak az elvégzett tárgyaimat írom be. Így nem szarakszom a tanárkeresésekkel a vizsgaidőszakban.
2010. jan. 30. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátom baj. Úgy hívják, okirathamisítás.
2010. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nálatok nincs ETR, vagy valami szg-es regisztráció? Mondjuk amúgy is baj!!
2010. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit csinálhatnak velem?
2010. jan. 30. 15:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ETR van, ott persze a tanár írja be a jegyeket, én csak az indexbe, és az aláírását.
2010. jan. 30. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak lecsukhatnak.


Első voltam.

2010. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rohangálok tanárok után. És nem is hamisítom alá:) Leadom TO-n, majd a kedves tanárok elmásznak oda, és aláírják.
2010. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az etrben is az a jegy van, akkor végül is nem jegyet hamisítasz, csak aláírást..

Ha egy 300 fős kollokvium tanárának a kézírását halálpontosan leutánozod, utána meg nem mondja senki, -ha teljesen olyan még ő sem - hogy azt nem ő írta.


Nyilván kényelmesebb otthon beírogatni majd leadni, de ha kiderül nem fognak megdicsérni.. vagy fegyelmi, de valószínűbb, hogy kiraknak.


Én oda szoktam adni egy közelben lakónak aki úgyis mindig berohangál, ha nagyon nem lehet elérni a tanárt akkor a tanszákvezető beírja.


Nálunk ilyen nincs, hogy a to-n írják be, banya leüvöltötte a fejem, hogy hogy merem leadni úgy, hogy nincs benne az összes jegy. Nagynehezen megértette, hogy azt nem is teljesítettem..

2010. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

okirat hamisítás...

nálunk nincs olyan hogy index, tavaly óta, előtte volt... illetve most is van, csak majd a diplomával együtt kapjuk meg, addig nem...

2010. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan: közokirat-hamisítás beírni a leckekönyvbe.


Ha elkapnak, az iskola feljelentést tesz, büntetőeljárás indul ellened, elítélnek. Ha szerencséd van, megrovást kapsz, ha nem, pénzbüntetést (ha eddig nem voltál büntetve). Ha nem fizeted be, leültetnek. Az pedig ott lesz az erkölcsi bizonyítványodban.


Hát, egy ilyen hülyeség miatt...

2010. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicc, de én a helyedben kidobnám egy kukába az indexet... Utána fizetsz érte valamennyit, de még mindig jobb, mintha lebuknál, mert akkor tuti h kicsapnak az egytemről/fősuliról... Van haverom aki ezt csinálta és kib.ták...:S
2010. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!