Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetemen tanulók, nektek milyen infótok van az "Alaptámogatásról"? (lent)

Figyelt kérdés

Ájk-ra járok, és szeptemberben mentem megkérdezni a tanulmányi osztályra, hogy mikor írják ki, erre mondtak hogy szept. vége, nos nem írták ki...

Október elején megint mentem, akkor az mondták kicsit csúsznak, és október végén fogják, de ne aggódjak Neptunban úgyis értesítenek, meg mindenütt ki lesz plakátolva az egyetemen, na azóta se volt.

Így novemberben már levelet írtam nekik, benne felvázolva a szitut. 2 hétig nem válaszoltak (nem azért mert elfoglaltak, mert egy rá pár napra írt levelemre azonnal válaszolták), utána megint írtam. Bemenni direkt nem mentem, mert elegem lett a szóbeli ígérgetésből, legyen írásos nyoma, hogy kavarnak.

A 2. levelemre érdekes mód azonnal válaszoltak, és mondták, hogy ezt nem ők intézik, hanem a Hök, tőlük érdeklődjek. Na már most, ők az szociális támogatást csinálták, amit ki is írtak anno, köze nincs hozzájuk az Alaptámogatásnak Jól érzem, hogy el akarják tusolni az ügyet? Vagy nektek van más infótok?


2014. nov. 28. 12:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!