Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemi végzetséget...

Finalman kérdése:

Milyen egyetemi végzetséget ajánlotok, az alábbi elképzeléshez?

Figyelt kérdés
Hello :) Igazából éretségi elött állok és még konkrét elképzelésem nincs a továbbtanulásról, de felvetödött, hogy mivel édesapám viz- gáz- központifűtés és légtechnika szerelő és tőllem sem áll messze a dolog, így arra gondoltunk, hogy közös céget alapítanánk (épületgépészeti), ő mint a szakmában tapasztalt (+egyéni vállalkozó) és én meg szeretnék olyat tanulni egyetemen amivel a cég ügyintézését, pénzügyi dolgokat eltudokok rendezni. Na most ehez milyen szakot illetve milyen egyetemet ajánlotok? Köszönöm előre is, helyesírási hibákért meg bocsánat, de telefonról írtam.

2014. dec. 2. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Műszaki,Mérnöki, képzést keressél az egyetemek közt , ha már azt írod,hogy nem áll messze tőled a víz-gáz-központi fűtés és légtechnika.

Az írásodban a pénzügyi kérdésre is utalsz de a Pénzügy,Gazdálkodás és menedzsment,Kereskedelem és Marketing, azaz a közgazdasági szak elvégzése egy teljesen más irányzat és terület mint amire nektek a közös vállalkozáshoz leginkább szükséges lehet.

A pénzügyi-Számviteli és rengeteg jogi kérdéseket a jelenlegi vagy a jövőbeni könyvelőtök tökéletesen el fogja tudni végezni ill. szükség vagy kérdés esetén tanácsot és útbaigazítást fog adni nektek. Gondold át, Egy Közgazdász tudja majd tovább fejleszteni az Édesapád jelenlegi vállalkozását vagy egy Szakmai Mérnök?

Ha te most egy végzett közgazdász lennél milyen magasan képzett szakembert keresnél a mostani profilú vállalkozásotokhoz? Szerintem, Mérnököt. Ha te most egy Mérnök végzettséggel rendelkeznél ? Szerintem egy könyvelőt. Ki tud egy szakmai vállalkozást a legmagasabb szintre fejleszteni? Szerintem egy szakmai mérnök.

Röviden ennyi. Sok sikert !

2014. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!