Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkezdjek egy gazdasági...

Elkezdjek egy gazdasági szakot a Bme Vik mellett/helyett?

Figyelt kérdés

Másodéves infós vagyok. A jegyeimmel nincs baj, eddig végig 4-es átlag felett teljesítettem, és becsületesen tanultam. Azonban a lelkesedésemet egyre jobban elvesztem. Látom a barátaimat mennyire élvezik, amikor lekódolhatnak valamit, miközben én inkább gazdasági hírek áradatát olvasom a neten, ezzel szórakoztatom magam. Közben meg nem érzem, hogy lenne bármilyen érzékem is a számítógépekhez.

De mégis. Nem merem ott hagyni ezt a szakot, mindenki agyba főbe dicséri, és látom a statisztikákat, hogy milyen könnyedén lehet elhelyezkedni vele, milyen sok pénzért. Semmi garancia nincs rá, hogy a gazdasági szakon végül jobban érdekelnének a tárgyak, lehet ott is ugyanannyira unnám őket.

Szerintetek vigyem végig amit elkezdtem, és 2 év múlva kezdjek gazdasági szakot, vagy hagyjam itt most, ha nem érdekel? Tanácstalan vagyok.


2014. dec. 5. 01:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Látom bennhagytam egy tonna helyesírási hibát, ne akadjatok fel ezen pls.
2014. dec. 5. 01:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne hagyd ott! Amúgy ha jól tudom, 1 év után ha ott hagyod, az addig letöltött időt ki kellene fizetned. A másik ok amiért ne hagyd ott, az az, mert jó vagy benne! Tedd le a diplomát, utána tudsz más vizekre evezni, ha még mindig érdekel a gazdasági téma. Jobb több lábon állni, és főleg ha beleírsz a CV-dbe egy ilyet h infó sés még gazdaságis is vagy..

Jó lesz ez, ne gondolkodj ilyen butaságokon, hogy otthagyod! :)

2014. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!