Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévkor 4,7-es átlag elég...

Félévkor 4,7-es átlag elég lenne egy erős sulihoz?

Figyelt kérdés
Például a Madách Imre gimnáziumba van így esélyem ha ennyi lesz az átlagom(meg ugye + a felvételi)

2014. dec. 5. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. Ennyi lesz az átlagom és én is erős iskolákba szeretnek jelentkezni. A főbb tantárgyak számítanak mindehol, nem az átlag. Mindenhol máshogy számolják, meg kell nézni.
2014. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz oda.
2014. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Az átlag semmit sem jelent!!!

Egy gyenge általánosban ha jó az átlagod, akkor is szar felvételit fogsz írni, már ha az iskoláddal egy szinten vagy... Persze nem tudom hogy hova jársz, de ne ez alapján gondolkozz.

2014. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, előző. De az ilyen kérdéseknél a kérdezők feltételezik, hogy olyan központit írnak, amivel bejuthatnak. Tehát a kérdés az átlag marad.
2014. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
ha írsz egy 80 pont fölötti központit, akkor simán elég ;)
2014. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
81%
Ha abból a tágyból 5-ös vagy, amilyen szakon szeretnél továbbtanulni és jó központit írsz, akkor simán.
2014. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 klopusz ***** válasza:
81%

A 4,7 szerintem elég, de - ahogy már más is írta - egy jó központi írásbeli is kell hozzá.

A lányomé is kb. ennyi lesz, mindenképpen a Madách-ot jelöli első helyen.

2014. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha tényleg 4,7 az átlagod akkor nagyon sok erős iskolába nyílt kapukkal várnak...
2016. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van esélyed!

Csak jó központi kell hozzá. Azt a párt pontot könnyen kompenzálni tudok a felvételivel.

A Madách elég erős, de nem annyira, hogy ne lehessen kompenzálni ezt.

Rengeteg olyan kitűnő van, aki 50 pont alatt ír, minden évben és rengeteg olyan, aki gyengébb átlaggal 80 fölött.

2016. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi lett a központid?
2016. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!