Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kevésbé szi vatós egyetemet,...

Kevésbé szi vatós egyetemet, főiskolát tudtok mondani nekem?

Figyelt kérdés

Munka mellett akarok tanulni, de nem akarok belehalni sem, viszont piacképes diplomát szeretnék.

Mivel láttam anyukám mit csinált, amíg BGF-re járt, így azt kihagynám. Ilyen nehéz iskola nem fér már bele nekem a multi mellett. Viszont ilyen nevesincs kodolányik sem érdekelnek. Kérem az írjon, akinek van néhány hellyel kapcsolatban tapsztalata



2014. dec. 7. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A BGF nehéz?:D Ne haragudj,de akkor ne menj egyetemre.
2014. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen a pszfk baromi nehéz...nem tudom tte mikyen iskolaba jartal, de tuti nem a pszfk-ra...mert ha oda jartal volna nem mondanal ilyen baromsagot...110 emberbol 15 vegeze el csustas nelkul...

kisapam...en meg a kandon vegeztem...sza ne arcosodj...mert nincs mire...

2014. dec. 8. 08:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt vegezd el, ha ilyen nsgy a po@@ad..idi@ta..az ilyen bekepzelt majmoj ugy feltudnak idegesiteni...
2014. dec. 8. 08:26
 4/7 A kérdező kommentje:
a k
2014. dec. 8. 08:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugymeg nem ertem miert nem tud vki a kerdesre valaszolni...egy 19 eves h@lyegyerek ideir a kerdesem ala arcoskodni...pof@zni vmibe amihez nem ert..a megjegyzesedbol kb latszik, hogy egy h@lye takny@s vagy, aki még eleteben nem dolgozott...egyebkent a bgf nem egyetem...meg ennyit sem tudsz es te szovegelsz...!? vicces vagy..gy@ker
2014. dec. 8. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
PTE-ÁOK-ra járok.Igen tudom,hogy a BGF fősuli,de te kérdezted,hogy tudunk-e egyetemet,vagy fősulit.Hát jó,ha ez a véleményed,nekem oké.Én csak elmondtam a sajátomat.Ha így reagálsz,az a te problémád.
2014. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy egyetem helyett valamelyik általános iskola nyelvtan óráira ülj be. Jesus pls.
2014. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!